AMSTERDAM, 31 augustus 2010 08:00

Uitbreiding verkoopteam Boeji

Het Nederlandse lifestyle merk heeft met ingang van 1 september 2010 een nieuwe medewerkster voor de buitendienst. Eva Molenaar zal zich gaan richten op de 'linkerhelft' van Nederland.

In de beginperiode van Boeji was Eva al stagiaire bij dit merk. Na haar mode-opleiding werkte ze bij een sieraden- en accessoiremerk.

Sarah Slidel is verantwoordelijk voor de verkoop in de ‘rechterhelft' van Nederland. Sarah is vanaf de start werkzaam bij Boeji.

Showrooms
De collecties zijn te zien in de showroom aan de Ambachtsweg 16 in Huizen, telefoon 035 - 52 51955. En bij Bennink Schoenen bv in Cast-showroom 242 te Nieuwegein. 

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
  robot check
Vul de code van bovenstaand plaatje in.

Van onze Partners meer (1)...

GDS

GDS 14 t/m 16 maart - Düsseldorf 

Beurzen Beurzen

26 februari 2012 - Nieuwegein
ISLN
4 maart 2012 - Milaan
Micam ShoEvent
10 maart 2012 - Offenbach, Duitsland
Internationale Lederwaren Messe

Deze editie in Schoenvisie

In 2012 start Schoenvisie in editie 1 met de nieuwe rubriek ‘Kopzorgen of kansen?'. Daarin gaan we dieper in op de actuele retailthema's. In het Dossier wordt het vraagstuk van de vroege kortingsacties uitvoerig belicht. Verder kunt u in het Profiel een exclusief interview lezen met de topman van Wortmann Schuh-Holding KG, Jens Beining. Zoals aan het begin van elk inkoopseizoen geeft trendwatcher Bea de Roo een uitgebreide trendprognose voor de vrouwenmode en -schoenen. In de rubriek Vakidioot vertelt Cast-directeur Paul van Lammeren over zijn persoonlijke inspiratiebronnen. Sjef van Stratum, mede-eigenaar van Topshoe en twee winkels in Deurne, geeft in de nieuwe rubriek Hart voor de Zaak zijn visie op ondernemen.
cover SV#1-2012

    

   

 

Doe ook mee aan de Mail & Win-acties!

Vacatures meer (16)... RSS

LinksRechts

Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren

Vraag en Aanbod|Wie Levert|Automobielmanagement|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Textilia|Bengels|Sportcult|Opleidingen en cursussen

© 2011MYbusinessmedia bv