AMSTERDAM, 12 februari 2010 08:00

Nieuwe Anci-campagne I love Italian Shoes "Golden Italy"

De nieuwe campagne van Anci, de Italiaanse vereniging van schoenfabrikanten, om Italiaanse schoenen te promoten heet: I love Italian shoes "Golden Italy".

De campagne werd gemaakt door het bureau 1861 United. De campagne zal te zien zijn op de vliegvelden van Milaan Malpensa, Parijs, Düsseldorf, München, Moskou, Beijing, Hong Kong, Tokyo and New York.  Ook zal er een korte film op schermen in warenhuis Macy's  en op Times Square worden vertoond.

Ook verschijnt de campagne op toonaangevende Italiaanse en Europese websites, en tevens in de Verenigde Staten en China.

Naakte vrouw
De Anci-campagne is een vervolg op de vorige versies, die in 2008 and 2009 werden gelanceerd en waarin de creativiteit en productiekwaliteit centraal stonden. In de nieuwe  campagne is het motto: "Innovation, tradition and Italian style. need more?".  In de advertentie staat een foto van een naakte vrouw die in een goudkleurige pump ligt.

"Het algemene beeld van stijl, klasse and kwaliteit, moet consumenten een gevoel van betrouwbaarheid geven",  zegt Anci-directeur Vito Artioli.

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
  robot check
Vul de code van bovenstaand plaatje in.

Van onze Partners meer (1)...

GDS

GDS 14 t/m 16 maart - Düsseldorf 

Beurzen Beurzen

26 februari 2012 - Nieuwegein
ISLN
4 maart 2012 - Milaan
Micam ShoEvent
10 maart 2012 - Offenbach, Duitsland
Internationale Lederwaren Messe

Deze editie in Schoenvisie

In 2012 start Schoenvisie in editie 1 met de nieuwe rubriek ‘Kopzorgen of kansen?'. Daarin gaan we dieper in op de actuele retailthema's. In het Dossier wordt het vraagstuk van de vroege kortingsacties uitvoerig belicht. Verder kunt u in het Profiel een exclusief interview lezen met de topman van Wortmann Schuh-Holding KG, Jens Beining. Zoals aan het begin van elk inkoopseizoen geeft trendwatcher Bea de Roo een uitgebreide trendprognose voor de vrouwenmode en -schoenen. In de rubriek Vakidioot vertelt Cast-directeur Paul van Lammeren over zijn persoonlijke inspiratiebronnen. Sjef van Stratum, mede-eigenaar van Topshoe en twee winkels in Deurne, geeft in de nieuwe rubriek Hart voor de Zaak zijn visie op ondernemen.
cover SV#1-2012

    

   

 

Doe ook mee aan de Mail & Win-acties!

Vacatures meer (16)... RSS

LinksRechts

Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren

Vraag en Aanbod|Wie Levert|Automobielmanagement|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Textilia|Bengels|Sportcult|Opleidingen en cursussen

© 2011MYbusinessmedia bv