AMSTERDAM, 26 november 2009 14:28

Foot Locker sluit naar verwachting 200 winkels

Sportschoenenketen Foot Locker gaat opnieuw filialen sluiten. Naar verwachting gaan van de 3600 filialen wereldwijd 200 winkels dicht.

Door de economische crisis draaien veel winkels van Foot Locker slecht en daalt de autonome omzet. De omzet daalde in de eerste negen maanden van het lopende boekjaar 2009/2010 tot 3,5 miljoen dollar. Een daling van tien procent ten opzichte van diezelfde periode vorig jaar toen de autonome omzet 3,9 miljoen dollar was.

De problemen zijn vooral in Amerika waar steeds minder sneakers worden verkocht. In Europa, waar Foot Locker ruim 500 winkels heeft, gaat het juist weer wat beter. Ondanks de sluiting van 200 winkels, worden ook 40 nieuwe winkels geopend.

De eerste Foot Locker-winkel werd in 1974 in Californië geopend. Het merk richt zich speciaal op de jeugd. Veel artikelen worden exclusief door Foot Locker verkocht en zijn niet te vinden in andere winkels.

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
  robot check
Vul de code van bovenstaand plaatje in.

Van onze Partners meer (1)...

GDS

GDS 14 t/m 16 maart - Düsseldorf 

Beurzen Beurzen

16 juni 2012 - Riva del Garda, Italië
Expo Riva Schuh
4 juli 2012 - Tempelhof, Berlijn, Duitsland
Bread & Butter
8 juli 2012 - RAI, Amsterdam
Kleine Fabriek

Deze editie in Schoenvisie

In Schoenvisie 4/MyFairs leest u inkooptips van experts van de inkoopverenigingen voor najaar/winter 2012-2013. Ook maakten we veel schoenen- en tassenfoto's op de (inter)nationale vakbeurzen.  SV#4-2012

 

    

   

 

Doe ook mee aan de Mail & Win-acties!

Vacatures meer (28)... RSS

LinksRechts

Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren

Vraag en Aanbod|Wie Levert|Automobielmanagement|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Textilia|Bengels|Opleidingen en cursussen

© 2011MYbusinessmedia bv