AMSTERDAM, 20 juli 2009 08:15
Schoenketen vanHaren is afgelopen maand uitgeroepen tot ‘Gouden werkgever van 2009'. Deze erkenning voor de Beste Werkgevers is een initatief van Effectory en VKbanen.
In een medewerkersonderzoek van onderzoeksbureau Effectory werden 263 organisaties met elkaar vergeleken. Medewerkers mochten hun oordeel geven over de bedrijfscultuur, werkzaamheden, leidinggevende, arbeidsomstandigheden en ontwikkelingsmogelijkheden bij hun werkgever.
Van de 263 deelnemende organisaties werden er 146 gekwalificeerd als Beste Werkgevers in de categorieën goud, zilver of brons. Organisaties met een minimale score van 6,75 op het gebied van algemene tevredenheid zijn opgenomen in de lijst van Beste Werkgevers 2009. Bij vanHaren kwam de score uit op een 8,1.
"We zijn bijzonder blij met dit resultaat. Juist in dit bijzondere jaar waarin wij ons 80 jaar bestaan vieren en de vernieuwde leerschool introduceerden", zei directeur Krein Bons in een reactie. De leerschool is een verzameling interne opleidingstrajecten voor aankomend filiaalmanagers, assistent filiaalmanagers en topmanagers.
VanHaren heeft in Nederland 125 filialen en ongeveer 1500 medewerkers. Het bedrijf is onderdeel van de Duitse Deichmann-groep. Het bedrijf is actief in achttien Europese landen.
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Van onze Partners meer (1)...
Beurzen Beurzen
Deze editie in Schoenvisie
In Schoenvisie 4/MyFairs leest u inkooptips van experts van de inkoopverenigingen voor najaar/winter 2012-2013. Ook maakten we veel schoenen- en tassenfoto's op de (inter)nationale vakbeurzen.
Doe ook mee aan de Mail & Win-acties!
Vacatures meer (28)... ![]()

Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
Vraag en Aanbod|Wie Levert|Automobielmanagement|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Textilia|Bengels|Opleidingen en cursussen
© 2011MYbusinessmedia bv