AMSTERDAM, 25 januari 2012 13:16
House of Shoes gaat consumenten via een online vrouwenpanel betrekken bij het samenstellen van de nieuwe damescollectie.
Klanten kunnen via een online vragenlijst hun mening geven. Er wordt onder meer gevraagd of vrouwen met het kopen van nieuwe schoenen tot de uitverkoop wachten en wat hun meest favoriete schoenenmerken zijn.
Verder moeten ze een keuze maken uit foto's van drie of vier verschillende modellen en aangeven welk paar ze het liefst zouden kopen.
Hoofdprijs
Deelnemers aan het onderzoek maken kans op de hoofdprijs van acht tegoedbonnen ter waarde van 100 euro, die kunnen ze elk kwartaal bij House of Shoes besteden. Ook krijgt iedereen die de vragenlijst volledig invult een kortingsbon van 10 procent, die een jaar lang geldig is.
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Van onze Partners meer (1)...
Beurzen Beurzen
Deze editie in Schoenvisie
In editie 2 van Schoenvisie komt in de nieuwe rubriek ‘Kopzorgen of kansen?' het nieuwe winkelen aan bod. Het Dossier gaat over het vraagstuk of u juist nu in uw winkelinterieur en -concept moet investeren. Verder kunt u een Profiel lezen over zowel vanHaren als Schoenenreus. We tonen u de prognoses voor kindermode, mannenmode, jeans & young fashion en veel schoenenfoto's van de vakbeurzen. Ook is er een overzicht te zien van alle nieuwe en verbouwde Cast-showrooms. Dit alles en uiteraard nog veel meer onmisbaar vaknieuws leest u in de nieuwe editie van Schoenvisie.
Doe ook mee aan de Mail & Win-acties!
Vacatures meer (15)... ![]()

Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
Vraag en Aanbod|Wie Levert|Automobielmanagement|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Textilia|Bengels|Sportcult|Opleidingen en cursussen
© 2011MYbusinessmedia bv