AMSTERDAM, 7 december 2011 10:00

Dreamsjoes vertegenwoordigt kinderschoenenmerk Rondinella

Dreamsjoes gaat vanaf heden het Italiaanse kinderschoenenmerk Rondinella op de Nederlandse markt vertegenwoordigen.

De agenten Rudi en Stephan De Kegel, die de afgelopen jaren de verkoop van Rondinella in Nederland deden, blijven verantwoordelijk voor de verkoop in België en Luxemburg.

De agenten van Dreamsjoes, Pieter de Vries en Koen Hesselberth, zullen de werkzaamheden van Rudi en Stephan De Kegel op de Nederlandse markt overnemen.

De collectie van Rondinella wordt in Cast-showroom 372 getoond.

Meer informatie bij Pieter de Vries, telefoonnummer 06-22925232 en Koen Hesselberth, telefoonnummer 06-23564565, of per e-mail: info@dreamsjoes.nl

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
  robot check
Vul de code van bovenstaand plaatje in.

Van onze Partners meer (0)...

Beurzen Beurzen

15 juni 2013 - Riva del Garda, Italië
Expo Riva Schuh
2 juli 2013 - Tempelhof, Berlijn, Duitsland
Bread & Butter
2 juli 2013 - Station, Berlin
Premium

Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren

Vraag en Aanbod|Wie Levert|Automobielmanagement|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Textilia|Bengels|Opleidingen en cursussen

© 2013MYbusinessmedia bv Alle rechten voorbehouden