AMSTERDAM, 3 augustus 2011 08:00
Schoenenketen vanHaren verkoopt vanaf heden in alle 133 filialen een uitgebreide kleine maten-collectie.
vanHaren kiest voor de verkoop van kleine maten om gehoor te kunnen geven aan de toenemende vraag naar modieuze kleine schoenen met een goede prijs/kwaliteitverhouding.
De kleine maten-collectie voor dames begint bij maat 35 en bevat diverse modellen uit de Graceland-lijn. Ook zijn er verschillende pumps met zowel een bescheiden als een hoge hak.
Winkelverkoopprijzen
De winkelverkoopprijzen van de kleinere schoenen liggen op hetzelfde niveau als die van de reguliere collectie en variëren bij vanHaren van 19,90 tot 24,90 euro.
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Van onze Partners meer (1)...
Beurzen Beurzen
Deze editie in Schoenvisie
In Schoenvisie 4/MyFairs leest u inkooptips van experts van de inkoopverenigingen voor najaar/winter 2012-2013. Ook maakten we veel schoenen- en tassenfoto's op de (inter)nationale vakbeurzen.
Doe ook mee aan de Mail & Win-acties!
Vacatures meer (32)... ![]()

Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren
Vraag en Aanbod|Wie Levert|Automobielmanagement|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Textilia|Bengels|Sportcult|Opleidingen en cursussen
© 2011MYbusinessmedia bv