AMSTERDAM, 27 augustus 2008 14:57

Schoenen van Prada

Het Vaticaan heeft officieel laten weten dat de geruchten als zou de paus schoenen van Prada dragen lichtzinnig zijn. Daarmee wil de kerk een einde maken aan de jarenlange speculaties rond dit spannende onderwerp. Vorig jaar verkoos het magazine Esquire de 81-jarige opperpriester nog tot 'accessoiredrager van het jaar'. Een eer die hij te danken had aan zijn rode mocassins, die van het Italiaanse modehuis Prada zouden zijn.

Het Vaticaan wou daarop nooit reageren maar nu dus wel. De schoenen van de paus zouden, net als zijn frivole hoedjes, niks te maken hebben met ijdelheid maar alles met traditie. De paus draagt geen Prada, maar Christus. Wie het modieuze schoeisel dan wél vervaardigt, werd niet prijsgegeven.

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
  robot check
Vul de code van bovenstaand plaatje in.

Van onze Partners meer (1)...

GDS

GDS 14 t/m 16 maart - Düsseldorf 

Beurzen Beurzen

16 juni 2012 - Riva del Garda, Italië
Expo Riva Schuh
4 juli 2012 - Tempelhof, Berlijn, Duitsland
Bread & Butter
8 juli 2012 - RAI, Amsterdam
Kleine Fabriek

Deze editie in Schoenvisie

In Schoenvisie 4/MyFairs leest u inkooptips van experts van de inkoopverenigingen voor najaar/winter 2012-2013. Ook maakten we veel schoenen- en tassenfoto's op de (inter)nationale vakbeurzen.  SV#4-2012

 

    

   

 

Doe ook mee aan de Mail & Win-acties!

Vacatures meer (32)... RSS

LinksRechts

Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren

Vraag en Aanbod|Wie Levert|Automobielmanagement|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Textilia|Bengels|Sportcult|Opleidingen en cursussen

© 2011MYbusinessmedia bv