AMSTERDAM, 24 februari 2010 13:30

Opnieuw groei voor Van Haren

Schoenwinkelketen Van Haren heeft in 2009 4,95 miljoen paar schoenen verkocht. Dat zijn er 85 duizend paar meer dan in het voorgaande jaar.

De omzet over 2009 bedraagt 102,53 miljoen euro, dat is een groei van ruim 1 procent.

Nieuwe winkels
Van Haren heeft 126 filialen. Afgelopen jaar opende de schoenenformule vijf nieuwe winkels. Voor 2010 staan vier nieuwe vestigingen en een webshop gepland.

Deichmann
Ook de Deichmann groep, het Duitse moederbedrijf, groeide. De omzet steeg met bijna 9 procent tot een record van 3,4 miljard euro. Het aantal verkochte paren groeide met 8,3 procent tot 138 miljoen euro.

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
  robot check
Vul de code van bovenstaand plaatje in.

Van onze Partners meer (1)...

GDS

10 t/m 12 september 2010 - Düsseldorf 

Beurzen Beurzen

6 september 2010 -
CPM-Collection Première Moscow
10 september 2010 -
GDS en Global Shoes
14 september 2010 - Parijs
Le Cuir a Paris

Deze editie in Schoenvisie

In Schoenvisie 6, die maar liefst 100 pagina's telt, leest u een interview met ANWR-directeur Albert Haan over de fusie met Garant. Naast veel inspirerende foto's van de beurzen, vindt u in deze editie drie nieuwe rubrieken. Ook vertelt Arie Boomsma over zijn samenwerking met Blackstone. Geert Slaats van Grotesque schreef deze keer een gastcolumn.  cover SV#6 2010

 

Doe ook mee aan de Mail & Win-acties!

Vacatures meer (25)... RSS

LinksRechts

Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Service|Abonneren

Vraag en Aanbod|Wie Levert|Automobielmanagement|Schuttevaer|Aandrijven en besturen|Constructeur|Elektro Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Textilia|Bengels|Sportcult

© 2010MYbusinessmedia bv