Printen

Cast organiseert Trend Expo op 13 en 14 augustus 2012

NIEUWEGEIN , 02 juli 2012 11:35 | Geraldien Prud'homme

Toevoegen aan Mijn Schoenvisie

Op maandag 13 en dinsdag 14 augustus 2012 organiseert Cast in het Mercure Hotel in Nieuwegein de Trend Expo. Tijdens de eerste openingsdag van het nieuwe inkoopseizoen in Cast vond wordt er een beurs met gastexposanten en een trendshow gehouden.

Naast de 200 permanente exposanten presenteren een groot aantal gastexposanten hun nieuwe collecties voor lente/zomer 2013. Behalve schoenenmerken uit het  young fashion-, kinder-, dames-, en  herensegment, zullen er leveranciers met tassen aanwezig zijn.

Merken
De Trend Expo vindt plaats op niveau 1 van het aangrenzende Mercure Hotel. De volgende merken hebben hun deelname inmiddels bevestigd: Boo, Cappy Kids, Cycleur de Luxe, Dulis go Play, Guess Kids, Laurent David, Legítimas Menorquinasl, LiLi shoes, Mod'8, Nero Giardini, Ness, NoBrand, Online Shoes, Penalty, Pepe & Lola, Ralph Lauren children's footwear, Rock'n Blue, Saki & Yotta,Young, Versace children's footwear.

Wijnproeverij
Op maandag en dinsdag zal er tijdens de lunch een wijnproeverij plaatsvinden, die mogelijk wordt gemaakt door de Kasteelhoeve. Ook worden er in de hal bij de centrale ingang van Cast eindwerkstukken gepresenteerd van studenten van de Artez-masteropleiding Shoe Design in Arnhem bachelor studenten ambachtelijk schoenmaken aan de Hogeschool voor de Kunsten in Utrecht (HKU).

Trendshow
Op maandag 13 augustus kunnen bezoekers van de Trend Expo ook inspiratie opdoen tijdens de trendshow, die in samenwerking met ANWR-Garant georganiseerd wordt. De trendshows vinden om 11.00, 13.00, 15.00 en 17.00 uur plaats. Om 16.30 uur is er voor alle bezoekers en exposanten een borrel.